Pradinis
Sveiki, portalas buvo atnaujintas. Spauskite čia.

Nuorodos

Apklausa

Kokiam poilsiui teikiate pirmenybę?
 
Vilniaus nudistų klubas pradeda naują 2010-2011 žiemos sezoną
2010-09-08
Vilniaus nudistų klubas padeda nuolatinį pirties sezoną nuo rugsėjo 18 dienos ir toliau kiekvieną šeštadienį rinksis nuo 10.00 iki 14.00.

 

Skaityti toliau...
 
Kreta, 2010 m. vasara
2010-07-12
Kreta, 2010Nepastebimai pralėkė dvi nuostabios savaitės šioje gražioje Graikijos saloje. Už 2500 km liko šilta jūra, kalnų viršūnės, skęstančios debesyse, svetingi ir išdidūs kretiečiai, skanus graikiškas maistas ir vynas, kaitri saulė, puikūs paplūdimiai ir pusantro tūkstančio nuvažiuotų kilometrų. Kadangi apie poilsį šioje saloje yra sukurta begalė istorijų, trumpai aprašysime savo įspūdžių dalį, susijusią su nuogu poilsiu, nors ir nesame apsakymų žanro meistrai. Gal ši informacija pravers kam nors kelionėje.

 
Vandens parkas Wismare
2010-03-25

ImageMums rašo Mududu

 

Noriu papasakoti apie vandens pramogų parką, esantį Wismare (Vokietija). Mes jame buvome rudenį, rugsėjo mėnesį. Oras tą dieną buvo vėsus, apie 20 laipsnių šilumos, apsiniaukę. Kadangi buvo trečiadienis, tai lankytojų nebuvo daug - gal apie 30 procentų.


 
Nudistas tvirtina: nudizmas tyliai populiarėja
2010-03-09

Image
DELFI nuotr.
Nudistai – žmonės, tikintys, kad nuogas kūnas yra gražus kaip ir daugiau ar mažiau pridengtas. Nusirengdamas žmogus aplinkiniams siunčia signalą, kad neturi jokių piktų kėslų, mat būdamas nuogas ir pats tampa labiau pažeidžiamas. Taip apie nudizmą interviu DELFI kalbėjo nudistų bendruomenės narys Geras. Nors nežinoma, kiek nudistų yra Lietuvoje, pašnekovas sako, kad nudizmas tyliai populiarėja.


 
Pizzo Greco –vienintelis nudistų kempingas Kalabrijos regione, Italijoje
2009-08-20
Pizzo GrecoPizzo Greco – tai vienintelis nudistų kempingas Kalabrijos regione, Italijoje. Mums labai patiko praleisti savaitę šitame kempinge, todėl norime pasidalinti įspūdžiais.

 
Atostogų ispudžiai iš Cap d‘Agde
2009-08-20
Daugelį kartų atostogavę nudistų gyvenvietėse Kroatijoje, šiemet pagaliau išsiruošiame į Prancūzijos pietinę pakrantę, įžymųjį Cap d‘Agde (naturist village) kurortą. Pakeliui planuojame apsiprekinti Pandorfe (tarp Bratislavos ir Vienos), aplankyti Lichtenšteiną, neskubant pervažiuoti Šveicariją, o atostogų metu pavažiuoti iki Monako.

 
Smiltynės nudistų paplūdimiai, Lietuva (atnaujinta 2009-04-10)
2008-03-17

ImageRašo gfiedrius:

 

Sveiki,

 

Šeštadienį buvau smiltyneje, pajūryje. Apžiūrėjau kaip ten kas. Norėčiau, kad į svetainę įdėtumėt keletą nuotraukų su nudistų pliežo ženklinimais, nes ne pirmą kartą girdžiu svetainės lankytojų klausiantm kur yra nudistų pliažas. Vaizdžiai pasakot nemoku, o va foto visai kitas reikalas. Atsiprašau už kokybę, fotografavau telefonu.

 


 
Gran kanarija
2009-03-18

ImageGran kanarija viena iš Ispanijai priklausanciu kanarų salų atlanto vandenyne, vos daugiau nei pora šimtų kilometrų nuo Afrikos vakarines pakrantes.

 


 
Trumpai apie Vroclavą
2009-03-02
ImageŠią žiemą teko ilgiau paviešėti Vroclave (Wroclaw). Tai miestas pietvakarių Lenkijoje, išsidėstęs prie Oderio upės. Miestas – fantastiškas: XIII-XVI a. rotušė, gotikinio stiliaus bažnyčios, malonios ir jaukios kavinės.

 

Yra mieste ir kitų pramogų: opera, teatrai, koncertai, mugės, kinas. Kai orai šiltesni – malonu paplaukioti motorinėmis valtimis upe, tekančia per miesto sienamiestį. Tiems, kurie mėgsta aktyvesnį poilsį – galima nuvažiuoti į žirgyną pajodinėti, o žiemą mieste išliejama atvira čiuožykla.

 


 
G'day mate! Viva Australia!
2009-02-28

Įspūdžiais dalinasi Destinas.

 

Image
Little Congwong Beach
Kadangi daug čia jau aprašyta kelionių į įvairiausius Europos nudistų paplūdimius, tai ir aš noriu prisidėtų prie pasakotojų klubo. Aš papasakosiu apie tolimosios Australijos tris Sydney nudistų paplūdimius, kuriuos teko apankyti ir prieš du metus, ir šiais metais sausio mėnesį. Tad šviežiausos nuotaikos ir rašau jums apie Sydney smėlėtas ir saulėtas pakrantes.

 


 
No sex in this siteDėmesio! Lankytojai, ieškantys sex pažinčių, bus iš karto šalinami iš portalo. Prašome narius gavusius tokių pasiūlymų nedelsiant parašyti svetainės administratoriams čia , arba pranešti apie juos forumo skiltyje "Nepageidaujami nariai".

Narių prisijungimas

Sveiki, bot